Facebook
Referencje
Referencje

Mama Marcinka (2 lata)

"Marcinka przygoda ze Żłobusiem zaczęła się kiedy skończył rok i 2 tygodnie. Nauczył się szybko sam chodzić, jeść, bawić z dziećmi. To wszystko było możliwe przede wszystkim dzięki małej liczbie dzieci które mają pod opieką Ciocie w Żłobusiu. Ciocie mają czas każdemu poczytać ulubioną książeczkę o koparce, wytrzeć buzię, jak trzeba to nakarmić. Dzięki fajnej atmosferze panującej w Żłobusiu moment rozłąki ze mną nie stanowi dla Marcinka żadnego problemu, czasami problemem jest tylko popołudniowe rozstanie z Ciociami

Mama Julii (2 lata).

Żłobuś to wspaniałe miejsce, godne polecenia :) Jula dzięki temu miejscu a przede wszystkim wspaniałym ciociom nauczyła się jeść co było sporym problemem w domu, samodzielnie korzystać z toalety, stała się bardziej śmiała w stosunku do dzieci. Nigdy nie było problemu że Jula nie chce iść do Żłobusia.Zawsze chętnie rano wstawała i właściwie to córcia mnie pośpieszała że już chce iść do cioci Asi :)

Tata Tymka (2 lata).

Tymek chodził do "Żłobusia" od wieku dwóch lat co było dobrym rozwiązaniem bo ta przygoda zaczęła się gdy interesował się już zabawą z innymi dziećmi a rozstania z rodzicami nie były tak trudne jak np. rok później. W "Żłobusiu" dzieci się dobrze bawią, dobrze czują a jednocześnie uczą samodzielności - ubieranie, załatwianie własnych potrzeb,samodzielne jedzenie - w tych sprawach rodzice uzyskują wielką wychowawczą pomoc. Zajęcia są ciekawe, prowadzone w małych grupach, tak że wszystkie dzieci z nich korzystają. Od razu rzuca się w oczy że Żłobuś jest mały. To prawda. Ale, moim zdaniem, przy tak dobrze zorganizowanej przestrzeni jest to atut. Małe dzieci dobrze się czują w małym Żłobusiu. Znajdziemy tam salę zabaw, salę zajęć, dostosowane toalety. Codziennie dzieci bawią się na placyku zabaw. Pani Joasia prowadzi "Żłobuś" całym sercem i z zamiłowaniem do pracy z dziećmi, będzie zawsze mile wspominana przez nas rodziców i przez Tymka.

Tata Marcela (2,5 roku).

Gorąco polecam - jedyny żłobek, w którym moje dziecko się zaaklimatyzowało i jest zadowolone. Przytulnie i domowo."Żłobuś" w żadnym razie nie przypomina żłobka-fabryki gdzie właściciel nastawiony jest na ilość dzieci, a rodzice słyszą tylko to od opiekunek co chcą usłyszeć czyli: że ich pociechy są grzeczne, nigdy nie płaczą, nie tęsknią itp. Oby więcej takich żłobków jak "Żłobuś".

Tata Ani (2,5 roku).

Żłobuś jest mały, przytulny, bardzo prywatny i prowadzony z pełnym zaangażowaniem przez Panią ("Ciocię") Joasię. Polecamy. Córka chodziła rok, a teraz w jej miejsce "wskakuje" młodszy brat. Po Żłobusiu nauczyła się spać w południe, sikać na nocnik i jeść obiady :-)

Tata Szymka (3 lata).

Gorąco polecamy Żłobusia – ciepła, serdeczna atmosfera, kameralne warunki, a przede wszystkim super opieka sprawowana przez ukochane Ciocie. Ich wysiłek i serce okazywane dzieciom powoduje, że nawet długi pobyt jest przyjemnością i ciężko naszego syna namówić na powrót do domu. Malowanie, lepienie, nauka wierszyków, piosenek, nie ma czasu na nudę, jesze raz gorąco polecamy.

Mama Jasia (2 lata).

Zostawiając Jasia w "Żłobusiu" jestem pewna, że ma bardzo dobrą opiekę. Ciocia Asia jest ja druga mama: kiedy trzeba przytuli, pocieszy, dokarmi... Dzieci za nią przepadają. W "Żłobusiu" zawsze dzieje się coś nowego, ciekawego. Nowa zabawka, nowa piosenka, nowa praca plastyczna. Dzięki temu nawet jeśli Jaś ma trudniejsze dni, łatwo jest nam go namówić do wyjścia z domu. Polecam "Żłobuś" gorąco wszystkim rodzicom, którzy szukają ciepłego, przyjaznego miejsca dla swoich maluchów.

Mama Zosi (2,5 roku)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad dzieckiem w "Żłobusiu".

Nasza córka z radością uczestniczy w zajęciach i wita się z "Ciocią Asią" jak z członkiem rodziny. Dzieci przebywając w przyjemnym i kameralnym miejscu czują się bezpiecznie i komfortowo. Największym atutem "Żłobusia" jest pani Joanna Banaśkiewicz, która ma indywidualne podejście do każdego dziecka - zna jego charakter i potrzeby. Żłobek w naszym przypadku okazał się nie tylko koniecznością - to miejsce gdzie córka świetnie się bawi i rozwija umiejętności przebywania w grupie.