Facebook
Oferta
Proponujemy naukę przez zabawę, według programu pracy z małym dzieckiem, polegającą na odpowiednim pobudzeniu wszechstronnej i wrodzonej potrzeby aktywności dziecka ( stymulacja dziecka )

Wszystkie proponowane przez nas zabawy, wpłyną znacząco na ogólny psychomotoryczny rozwój dziecka, zapobiegną powstawaniu zaburzeń, trudności w edukacji, karierze w przyszłości.

Realizujemy zabawy z każdej grupy dydaktycznej: rytmika, motoryka, gimnastyka ogólnorozwojowa, manipulacje, praksję, konstrukcje, mówienie, spostrzeganie, zabawy plastyczne i zabawy w ogrodzie.

- Zabawy rytmiczno-ruchowe udoskonalą ogólną sprawność dziecka (tzw. motoryka dziecka), Koordynację słuchowo-ruchową i orientację w schemacie własnego ciała ( podróże do nauki pisania i czytania w przyszłości)

- Zabawy wokalno-muzyczne rozwiną słuch i mowę dziecka.

- Zabawy plastyczne rozwiną sprawność manualną (tzw. motorykę małą), koordynację wzrokowo-ruchową, zasób pojęć, inteligencję, wrażliwość estetyczną etc.

- W programie:
Nauka samodzielnego jedzenia, rozbierania i ubierania się, sygnalizowania potrzeb fizjologicznych, nauka nawyków higienicznych i grzecznościowych.

Zajęcia adaptacyjne.

Dla zainteresowanych organizujemy naukę języka angielskiego metodą Helen Doron.

Oferta weekendowa.

Sobotnie spotkania w żłobusiowym klubiku od 9:00 do 12:00


W trosce o dzieci i ich prawidłowy rozwój wieczorami w soboty i niedziele, sprawujemy opiekę nad dziećmi w ich domach.