Facebook
Kadra
Właścicielka "Żłobusia" - Joanna Banaśkiewicz
"Praca z dziećmi zawsze była moją pasją."

Kwalifikacje związane z charakterem prowadzonej działalności. Ukończyłam 4 letnie liceum medyczne opiekunek dziecięcych, uzyskując tytuł opiekunki dziecięcej. Szkoła ta przygotowuje do pracy w państwowych instytucjach zajmujących się małymi dziećmi, tj. państwowe żłobki, domy małego dziecka. Temat mojej pracy dyplomowej: pielęgnowanie i wychowanie dzieci w grupie II (2 latki) ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju mowy. W trakcie nauki szkolnej odbyłam liczne praktyki w warszawskich żłobkach. Kilka lat pracowałam w państwowym żłobku w Warszawie na stanowisku opiekunki dziecięcej. Jestem mamą trzech młodzieńców i "ulubioną ciocią" dla licznej gromadki dzieci. Przygotowanie zawodowe, długoletnia obserwacja dzieci i praca z nimi dały mi prawo do stworzenia takiego miejsca jakim jest mini żłobek Żłobuś, miejsca zaspokajającego wszystkie potrzeby dziecka, łącznie z najważniejszą potrzebą, potrzebą bezpieczeństwa.

Dodatkowe ukończone formy doskonalenia zawodowego:

Masaż Shantala (masaż ten pobudza funkcjonowanie najważniejszych organów i układów. Pobudza układ limfatyczny, polepsza krążenie i poprawia trawienie a przy okazji sprzyja nawiązywaniu fizycznego i uczuciowego kontaktu z dzieckiem.)

Kursy psychologiczne:
  • Rozwiń inteligencję małego dziecka.
  • Mały odkrywca.
  • Profilaktyka muzyczna i muzykoterapia dziecięca.

Nasze Ciocie

Ciocie opiekunki - osoby oddane pracy z dziećmi, przygotowane merytorycznie do pracy z grupą dzieci. Z wykształceniem medycznym, bądź pedagogicznym, honorowanym na adekwatnych stanowiskach w państwowych instytucjach sprawujących opiekę nad małymi dziećmi.

Ciocie pomoce opiekunek - ciepło nastawione osoby lubiące pracę z dziećmi, mające doświadczenie w pracy. Posiadają certyfikat - Profesjonalna opieka nad dzieckiem oraz szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.